מהות ותכנים

"רפואת הבורא" (רפה"ב) היא אנרגיית ריפוי ואהבה מהמקור שמרכיביה עבריים קבליים, שיטת טיפול שתומסרה ופותחה ע"י ציפי בן-טל. אבני היסוד שלה הן אותיות עבריות, מילים עבריות, ספירות וענפים של "עץ החיים", ע"ב שמות הבורא, אבני החושן, עולמות, יסודות, רקיעים והיכלות קדושה, סמלים מקודשים, ועוד צפנים אנרגטיים מכתבי הקודש היהודיים ומהקבלה. 

"רפואת הבורא" היא שיטת ריפוי חכמה, מדויקת, ממוקדת, ועוצמתית  שמרפאת חסימות "קליפות" והתנגדויות בגוף בנפש ובנשמה ומגיעה ישירות למקור הראשוני שלהן.

"רפואת הבורא" מקיפה את כל תחומי החיים – איזון וריפוי של האדם בכללותו ודרכו ריפוי כל המעגלים הסובבים אותו: משפחה, חברים, סביבת העבודה  ואחרים. 

 

התבודדות בהרים בלב המדבר – להשראה מסרים וחניכות מאנרגיית רפואת הבורא

 

מה כוללים הטיפולים והלימודים ב "רפואת הבורא"?

 

בכל טיפול ברפואת הבורא יש מרכיבים של טיהור וניקוי של הרעלים הגופניים הרגשיים והרוחניים, האמונות המגבילות והטראומות מהעבר – מהחיים האלה ומגלגולים קודמים. טיפול  בו זמני בהווה בעבר ובעתיד.

מכיוון שהגוף זוכר כל חוויה – פיזית, רגשית, רוחנית ואנרגטית, המטרה היא "לשלוף" את הרגשות והאנרגיות החסומות מהגוף ולרפאם – ובכך להביא לבריאות טובה, לשלווה ולתחושת רווחה. לכן בכל טיפול קיים שילוב הרמוני ובו זמני של ריפוי הגוף הנפש והנשמה. התוצאה היא אפשרות לניקוי ולשינוי קרמתי לטובתו העליונה של המטופל.

 
תהליכי ריפוי, טיהור, העצמה והטענה אנרגטית:

 

 • ריפוי הגוף – הבאת הגוף לאיזון ולתפקוד אופטימאלי: תהליכי טיפול באי נוחות, בסימפטומים מפריעים וברפואה מונעת וכן טיפול אנרגטי במחלות למיניהן: סכרת, מחלות לב וכלי דם, דלקות מפרקים, סרטן וכל מחלה או תופעה. הטיפול הוא אנרגטי ומילולי ללא מגע פיזי, ומטפל באדם ולא רק בסימפטום או בתופעה. פועל ברמת השורש לטובתו העליונה של האדם. הטיפול הוא אנרגטי ומודעותי.
 • תהליכי טיפול רגשי: טיפול בטראומות רגשיות מכל הזמנים, איתור ניקוי וטיהור של אמונות מגבילות, מחשבות מטרידות, התמכרויות ורגשות "תקועים". זאת כדי להגיע להעצמה, להעלאת הבטחון העצמי, החזרת האמון באנשים, חיזוק השלווה והאמונה בבורא ובאדם והתמודדות טובה יותר עם הסביבה ועם נסיבות החיים.
 • חיבור וקשר בין אנשים: שיפור במיומנויות לתקשורת וחיבור עם הסביבה האנושית: בין בני משפחה, בין חברים, בסביבת העבודה – עם מנהלים עם קולגות ועם העובדים, ואחרים.
 • ריפוי של הנפש והנשמה: החזרת "רסיסי נשמה" אבודים, תהליכים רוחניים ותיקון נשמתי.
 • טיפול וברכות לממד הזמן: ימי הולדת, שנה חדשה, אירועים מיוחדים, ראש"ח ועוד.
 • טיפול באנשים בארגונים ובמוסדות מכל סוג וגודל: מקום עבודה, ארגון ייעודי ואחרים.
 • טיפול לאיזון עמוד השדרה – הפיזי הרגשי והאנרגטי:
  • איזון של עמוה"ש הפיזי: כאבי גב, בעיות בחוליות, במער' השרירים ובמער' העצבים
  • איזון עמוה"ש הרגשי – להעצמה לביטחון ולתמיכה.
  • איזון רוחני ואנרגטי של עמוה"ש, כולל הפעלת אנרגיית ה"קונדליני".
 • טיהור בתים וחפצים: טיהור הבית על כל תכולתו וכן חיבור בין דיירי הבית לבין עצמם ובינם לבין הבית כדי שירגישו בו בבית – לברכה, להעצמה, להרמוניה, לבריאות ולשפע…
 • איזון מרכזי האנרגיה (הצ'אקרות): איזון 7 מרכזי האנרגיה בגוף החל מצ'קרת הבסיס ועד לצ' הכתר.                         
 • איזון מרכזי האנרגיה הגבוהים שמחברים אותנו לידע קוסמי ולנשמה
 • איזון ערוצי האנרגיה (המרידיאנים) – "דיקור סיני" אנרגטי.
 • טיפול אנרגטי במרידיאנים לפי הרפואה הסינית.                            
 • ריפוי איזון ושילוב במוח: שיפור תפקודים קוגניטיביים – חשיבה, זיכרון, קשיי קשב וריכוז, דמנציה וכו'. תהליך המשפר את תפקוד המוח ואינטגרציה בין חלקיו: בין האונה הימנית לשמאלית ובין החלק הקדמי לאחורי.
 • טיפול בהילה ובגופי האור: תהליך איזון וריפוי של גופי ההילה והגופים העדינים: הגוף האתרי, הגוף הרגשי, הגוף המחשבתי, הגוף הרוחני וגופי האור ועוד הרבה תהליכים נוספים…

 

שיעור קסום ומלא השראה בטיול בחיק הטבע, קב' 3, י-ם.


מהי "רפואת הבורא" – הסוד והקסם

 

האנרגיה של "רפואת הבורא", מגיעה ישירות מהבורא, עוקפת אשליות ומחסומים אנרגטיים ולכן מטפלת בשורש – במקור הראשוני של החסימה והבעיה ולא רק בסימפטום ובמה שנראה כלפי חוץ. לפיכך תוצאות הטיפול הן בהתאם: איזון וריפוי עמוק וארוך טווח של הגוף הנפש והנשמה עד לרמת הדנ"א.

"רפואת הבורא" רואה את האדם כמיקרוקוסמוס של הבריאה, כיצור כולי ו"הולוגרמי" שהוא חלק מהמארג הקוסמי, ולכן מכילה בתוכה ומשתלבת ברפואת התדרים ו"בריפוי קוונטי". זוהי אנרגיה קוסמית גבוהה ועמוקה ביותר והטיפול בה מקיף את כל היש: את האדם על כל הרבדים והממדים שלו בכל הזמנים העולמות והעידנים, את כל המעגלים הסובבים אותו ואת מי ומה שקשור אליו ישירות או בעקיפין- אנשים- ובמונחים קבליים ואנרגטיים- דומם, צומח, חי ומדבר.

האנרגיה של "רפואת הבורא" מעלה תדרים אנרגטיים אישיים וגלובליים, מעצימה ומביאה לשינוי עמוק ולטרנספורמציה בכל תחומי החיים. "רפואת הבורא" משולבת ומכילה את כל תחומי הרפואה המשלימה ויש בה מרכיבים של ריפוי רגשי, של פסיכותרפיה הוליסטית, של אימון (coaching) ושל התפתחות רוחנית.

בעקבות תהליך ההתגלות והחניכות הקוסמיות שתועלו ע"י ציפי בן-טל באפריל 2005, האנרגיה של "רפואת הבורא" הגיעה לראשונה לעולמנו, לצורך ריפוי אישי וגלובאלי של האנושות ושל כדור הארץ, לתיקון נשמתי ול"תיקון עולם". 

לפיכך המטרה היא להפיץ את האנרגיה המופלאה הזאת ע"י טיפולים וקורסים ל"רפואת הבורא", שבהם האנרגיה של "רפואת הבורא" מועברת לתלמידים באמצעות חניכות קבוצתיות ואישיות. העברת הידע הקוסמי שתועל בלעדית ע"י ציפי בן-טל, ישירות לתלמידי הקורס.

כל תלמיד שמסיים את הקורס ומשלים את טיפולי הסטאז' מקבל תעודת הסמכה כמטפל מוסמך ב"רפואת הבורא", ואחרי סיום הקורסים המתקדמים בשלבים א'-ד' – תעודת מטפל בכיר ב"רפואת הבורא" לכל שלב- א'-ד' – בהתאמה.

ככל שיהיו יותר קורסים וכפועל יוצא יותר מטפלים ב"רפואת הבורא", המסה האנרגטית תעלה והטיפולים האישיים והגלובליים יהיו יותר ויותר עוצמתיים. היות והמציאות הקוסמית היא של אחדות, הרי שכולנו ערבים זה לזה. לכן לכל טיפול אישי ב"רפואת הבורא", ובעיקר לחניכות ולטיפולים הקבוצתיים  בקורסים לרפה"ב, ישנה גם השפעת ריפוי גלובלית.

למידע נוסף על הקורסים לחץ/י כאן: קורסים ברפואת הבורא

 

לסיכום

המטרה היא להגיע לגרעין האמיתי, למהות המקודשת של האדם, לניצוץ האלוהי שבו. זאת ע"י ריפוי וקילוף הקליפות והמסכות, הפרסונות הפיזיות והרגשיות, שעלולות להוות חסימה אנרגטית שמעכבת התפתחות גופנית רגשית ורוחנית.

המטרה היא הפחתת הפחדים והגברת העוצמה והביטחון העצמי, על מנת שינבעו לא מאגו או העמדת פנים, אלא מהיצמדות לאמת ליושרה ולערכים האנושיים, לאהבה עצמית, לאהבת אדם ולחמלה, ("ואהבת לרעך כמוך").  חזרה אל המהות המקורית והטהורה של היות האדם טוב יותר ומואר יותר כדי שיאיר את סביבתו הקרובה והרחוקה ואת היקום כולו. אמן, כן יהי רצון!

 

נכתב באהבה על ידי ציפי בן-טל