ההתגלות

"התגלות" היא תופעה וחוויה שקשה להעביר באמצעות מילים. עד להתגלות שלי, קראתי על התגלויות רק בספרים ותמיד הוקסמתי. חשבתי לתומי שהתגלויות קיימות רק באגדות או ליחידי סגולה: נביאים, דמויות תנכיות או מאסטרים גדולים ולא לאנשים "פשוטים" כמוני.

לפני ההתגלות שלי, למדתי ועברתי בעצמי עשרות חניכות אנרגטיות, טיפלתי ולימדתי טיפול אנרגטי ומודעותי והתפתחות רוחנית במגוון רחב של שיטות. אהבתי מאד את עבודתי וראיתי בה שליחות. הודיתי לבורא, (וכמובן גם למורי לתלמידי ולמטופלי), על המקום שאליו הגעתי ועל יכולתי לעזור לאנשים, הייתי בד"כ מאושרת מלאה ומסופקת ולא ביקשתי לעצמי יותר.  

"רפואת הבורא" "הגיעה" אלי – ציפי בן-טל, ללא כל התראה מוקדמת באפריל 2005 באילת, כשהייתי בנופש שיגרתי בבית מלון.  

בבוקר של יום ההתגלות בן זוגי היה בחדר כושר ואני שטפתי כלים, ואז זה קרה…. לפתע חשתי אנרגיה ספיראלית שיורדת ונכנסת לגופי בעוצמה אדירה שמעולם לא חוויתי כמוה. צ'קרת הכתר שבראשי להטה ורטטה, חשתי שנפתחת בה מעין "דלת" שדרכה זורם ידע שנחווה על ידי כבוהק ובהיר כקריסטל. היה לי ברור שזה לא תיקשור רגיל אלא התגלות, שלוותה בטלטלה אדירה בגופי שבו זמנית היה עטוף גם באהבה אינסופית.

לאחר כשעה וחצי, האנרגיה שקטה בהדרגה, הידע הפסיק לזרום, הבנתי מה קרה לי וחשתי התרגשות והודיה. בדיוק בעיתוי הזה בן זוגי חזר ו….. חזרתי למציאות אבל- אחרת……  

ומאז- מרגע ההתגלות, חיי מחולקים ל-לפני ולאחרי ההתגלות…

 

תוכן ההתגלות

 

קיבלתי "חניכות קוסמיות" מהאנרגיה של "רפואת הבורא" (שאז עדין לא היה לה שם).

נאמר לי שקיבלתי אנרגיה מהמקור הגבוה ביותר של הבורא שמתועלת דרכי. עוד נאמר לי שחיכו לבשלות, להתפתחות ולהסכמה נשמתית שלי לתיעול האנרגיה דרכי בעיתוי הזה ושאטפל בה ואלמד אותה. 

ידעתי גם את מהות האנרגיה:  אנרגיית ריפוי ואהבה מהמקור, שמרכיביה עבריים קבליים ושאבני היסוד שלה הן אותיות עבריות, מילים עבריות, "עץ החיים", ע"ב שמות הבורא, אבני החושן ועוד וברבות הימים נוספו עוד קודים אנרגטיים ותהליכי ריפוי.

אז גם הבנתי לראשונה בבהירות ובוודאות שהגעתי לעולם על מנת לטפל, ללמד ובעיקר להפיץ את אנרגיית הריפוי הגבוהה והאוהבת של רפואת הבורא. 

הידע שקיבלתי היה מפורט למדי וכלל את אופי הטיפול והקורס. כבר ביום ההתגלות ידעתי שהקורס ל"רפואת הבורא" יערך כשנה לפחות ושבמהלכו אעביר לתלמידי בסדרה של חניכות, את הידע והאנרגיה שהוטבעו בי במהלך החניכות הקוסמיות שקיבלתי ושאקבל בעתיד. ובאמת ובלי להתכוון לכך, הקורס הראשון נפתח (לאחר דחיות מרובות) ובעיתוי מדויק וקסום, בדיוק כעבור שנה – בתאריך העברי של יום ההתגלות (ב' בניסן).

נאמר לי שהקורס הראשון יורכב משני חלקים: "אור האותיות" ו"עץ החיים". קיבלתי גם את תוכן ומתכונת הקורס וכן שיהיה בבוא העת קורס מתקדם לבוגרי הקורסים הראשונים.

מאז יום ההתגלות חזרו המפגשים עם האנרגיה של "רפואת הבורא", שכללו ידע וחניכות קוסמיות, על בסיס יומי במשך כחודשיים והיו כבר מוכרים וידידותיים. ממש שיגרה מבורכת. כל יום קיבלתי פיסה נוספת של אנרגיה וידע. גם לאחר תום התקופה האינטנסיבית והמופלאה הזאת ועד היום, אני בקשר רצוף עם האנרגיה של "רפואת הבורא" ו"שליחיה", לקבלת ידע ומסרים תיקשוריים, להטענה אנרגטית ולטיפול אישי. היום אני מתמסרת, מטפלת ומלמדת באופן בלעדי את "רפואת הבורא", עד שיגיח לאוויר העולם דור חדש של מורים לרפואת הבורא שימשיכו בהפצת האור. זהו הייעוד של חיי ומטרת בואי לעולם….

 

קבוצה מס' 2 של רפואת הבורא – במסע למדיטציה וחניכה בקומרן, בעקבות מסר שהתקבל באחת ההתגלויות

 

מהו סוד הקסם של "רפואת הבורא"?

 

מהרגע שהתחלתי לטפל ב"רפואת הבורא" חשתי שינוי עצום בהווייתי. חוויתי עליה משמעותית בתדר האישי שלי ובתדר שבו אני מטפלת, והתרחשו ניסים: כאבים חזקים נעלמו, אנשים חשו בנפשם ובגופם בתופעות שמעולם לא חוו, יחד עם הרגשה של אהבה ושלווה. ידעתי שקיבלתי מתנה שעלי להפיצה דרך מטופלי ובעיקר תלמידי, ושמטרתה – תיקון נשמתי אישי ו"תיקון עולם".

ואכן, בדיוק שנה לאחר ההתגלות נפתח קורס ראשון ב"רפואת הבורא" ולאחריו קורס שני, קורס שלישי (שגם הוא נפתח "באקראי" ביום ההולדת להתגלות) וקורס רביעי וחמישי. קורס שישי מחכה למימוש במרכז.  עד כה שתי קבוצות עברו את כל 4 השלבים, סיימו את הקורס המתקדם שלב ד', קבלו את המערך האנרגטי המלא שקיים עד כה ברפואת הבורא ונפגשים באופן סדיר למפגשי ללימוד והעשרה. הקבוצה החמישית לומדת לקורס מתקדם שלב ג' בירושלים וקורס חדש שלב א', עומד להיפתח בל"נ בקרוב באזור המרכז. (ההרשמה בעיצומה).  

לרבים מתלמידי, שחלקם מטפלים ומהם מורים רוחניים בעצמם, קרו וקורים שינויים ואף ניסים, להם ולמטופליהם. מהשיעור הרביעי של הקורס הם טיפלו ב"רפואת הבורא" בכלים שאותם קיבלו, ובסיומו, יש בידיהם את המערך האנרגטי המלא של תדר "רפואת הבורא".

האנרגיה של "רפואת הבורא" מותאמת לא רק למטופל אלא גם למטפל. כל תלמיד ומטפל ב"רפואת הבורא" מטפל בדרכו, בהתאם לתדר האנרגטי שלו להתפתחותו הרגשית והרוחנית ולאישיותו, ולכן הדגשים בטיפול והפוטנציאל היצירתי שבו הם כמעט אינסופיים.

 

איך מטפלים ומה קורה למטופלים ולתלמידים?

 

מטפלים בפשטות!  פותחים טיפול בתהליך שנלמד בקורס, והטיפול מתרחש וקורה מעצמו….

לאנרגיית "רפואת הבורא", שתועלה ע"י ציפי בן-טל, יש אינטליגנציה אינסופית. היא מגיעה וחודרת בדיוק למקומות הנחוצים, לטובתו העליונה של המטופל ועושה את העבודה הנדרשת כמעט ללא התערבות המטפל. המטפל נענה לתגובות המטופל בהשפעת האנרגיה ומשוחח במידת הצורך עם המטופל על חוויותיו, רגשותיו והתובנות שלו והטיפול מתפתח כמעט מאליו.

מטופלים ותלמידים התחילו תוך כדי טיפול "לתקשר" ולקבל מידע ותובנות בעצמם, חלקם החלו "לראות" לראשונה בחייהם ראיה "על חושית" ורבים חשו בגופם את האנרגיה, כל אחד לפי מידת ההכלה שלו.

האנרגיה נחווית לעיתים כמטלטלת, תחושה של מעין עבודה על הגוף. חלק חשים בתנועה ושינוי היציבה כמו למשל נטייה צידית או סחרור ספיראלי, חלק חשים התרוממות או ציפה ועוד. אצל רובם האנרגיה נחווית גם כאוהבת עוטפת ומרגיעה. רוב המטופלים והתלמידים מדווחים על שינויים בגוף, שינויים בתודעה וברגשות, התפתחות רוחנית, חוויות של צירופי מקרים שלא הכירו קודם ובכלל שינויים בחיים.

האנרגיה של "רפואת הבורא" מעלה תדרים אנרגטיים אישיים וגלובליים, מעצימה ומביאה לטרנספורמציה לתלמידים למטופלים ולסביבתם הקרובה והרחוקה.

 

ומשהו אישי…..

 

אני רואה את "עבודתי" ב"רפואת הבורא" כמשימה, כעבודת קודש וכשליחות. אני מלאה בהודיה על ש"נבחרתי" להביא לעולם את האנרגיה המופלאה הזאת של ריפוי ואהבה מהמקור. אני מתפללת שאהיה ראויה ושאזכור תמיד שקיבלתי מתנה יקרה על מנת  לחלקה, להפיצה ולהשתמש בה ביראה ובאהבה…. ומתפללת שאהיה תמיד בשליחות ובשרות עם רפואת הבורא 

 

מידע נוסף על מהות רפואת הבורא

מידע נוסף על הקורסים למטפלים

 

נכתב באהבה על ידי ציפי בן-טל